2018 yılında yeni tasarlayacağımız çocuk oyun parkı alanı malzemeleri ve kent mobilyaları ile sizlere ekonomik ve optimum ürünleri sunmaya Park ERDEM ailesi olarak devam edeceğiz. Kampanyalı çocuk oyun parkı, çöp kovası, oturma bankı modellerimizi mutlaka inceleyiniz.
Anasayfa | Çocuk Oyun Parkları YAZ KAMPANYASI BAŞLADI

Çocuk Oyun Parkları YAZ KAMPANYASI BAŞLADI

 

Çocuk oyun alanları için kaliteli ve standart oyun parklarımız kış kampanyalarından sonra artan maliyetlere rağmen YAZ KAMPANYA fiyatları ile satışa sunulmuştur. Uygun fiyatlarla yaz aylarını neşeli çocuk sesleriyle geçirmek için çocuk parkınızı sizde ayırttırın. Ayrıca kampanyalı çocuk parkı serisi ile siz müşterilerimizin bütçe ve beğenisine göre daha fazla çeşit sunmaktayız. Ayrıca kampanyalı diğer ürünlerimizide incelemeniz ekonomik açıdan sizlere faydalı olacaktır.

Yeni ve ekonomik ürünlerimizle sizlere 2018 mart ayına kadar kampanyalı ürünlerimizi sunacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

Ürünlerimizi soldaki ürün kategorilerinden inceleyebilirsiniz. Menü en altında kampanyalar - fırsatlar menüsünden size uygun ürünleri bulacağınızı ümit etmekteyiz.

Saygılarımızla...

İvedik Organize Sanayi Bölgesi Mürted Sanayi Sitesi 1551. Sok. ( Eski 738. Sok) No:12 Ostim / Yenimahalle / ANKARA / TÜRKİYE
Tlf / Phone: +90 312 395 30 31 +90 312 394 78 88 Cep / GSM: +90 555 632 77 77 Faks / Fax: +90 312 394 70 07
Msn / Mail : bilgi@parkbakkal.com Gmail: parkerdem@gmail.com
Çocuk Parkı Malzemeleri, Çocuk Oyun Alanı Oyuncakları, Ahşap Metal Çocuk Parkları ve Park Bahçe Mobilyaları, Çöp Kovaları, Açık Alan Park Spor Aletleri İmalat ve Satışı

EngineerDEM