Park ERDEM firması olarak 2020 yılındaki pandemi şartlarına rağmen gelişerek,firma kapalı alanımızı 200 m2 daha artırdık. Ayrıca Çocuk oyun parkları ve kent mobilyaları ihracatlarımıza devam ettik. E-Ticaret alanında yatırımlar ve gelişimler gösterdik. 2021 yılına'da ihracatlarda devam etmekteyiz. Hedefimiz çalışma sahamızı ve personel istihdamımızı daha da geliştirmektedir.
Anasayfa | HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Park ERDEM Danışmanlık ve Kent Mobilyaları Sanayi

Firmamız çevresel tasarım ve kent mimarisi alanında sektörün lider üretici firmalarında çalışmış olan genç mühendis ve tekniker girişimciler tarafından 2010 yılı sonlarına doğru kurulmuş olup, tecrübesini ve bilgi birikimlerini kendi markasıyla siz müşterilere ulaştırmayı amaçlamaktadır.

 

Kurulduğu günden itibaren sürekli daha iyiyi başarabilme amacıyla hareket ederek kalite ve hizmetini sürekli artıran firmamız, her geçen yıl personel, makine, teknoloji yatırımlarının yanı sıra, üretim sahasını da sürekli geliştirmiştir. Ankara merkezli hizmet veren firmamız küçük bir ofiste tek başına çıkılan bu yolda idari bina ve imalat sahalarıyla kendini geliştirmiş ve kısa zamanda  kurumsallaşma yolunda ilerleyen bir firma halini almıştır.

Yurt içi 81 vilayete, bir çok ilçe, belde ve köye kent mobilyaları ve çocuk oyun alanı malzemeleri ulaştırmakla kalmayıp 2017 yılı sonu itibariyle 3'ü AB ülkesi olmak üzere 18 farklı ülkeye 3 ayrı kıtaya çeşitli kent mobilyaları ve çocuk oyun parkı malzemeleri göndermiştir. 

Gelişen teknolojiyi araştırmacı ve girişimci ruhuyla takip eden mühendis kadromuzla sizlere en estetik ve kaliteli şekilde ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Kaliteli üretimin yanında ergonomi ve fonksiyonelliğede önem vererek en iyi ürünü  çevremize kazandırmayı mesleki açıdan bir borç bilmekteyiz.

 

Engin ERDEM

Orman Endüstri Mühendisi

 

 

Eğitim, her zaman sahibini peşinden takip eden bir servettir...

İvedik Organize Sanayi Bölgesi Mürted Sanayi Sitesi 1551. Sok. ( Eski 738. Sok) No:12 Ostim / Yenimahalle / ANKARA / TÜRKİYE
Tlf / Phone: +90 312 395 30 31 +90 312 394 78 88 Cep / GSM: +90 555 632 77 77 Faks / Fax: +90 312 394 70 07 - Marmara Bölge : > 05467177275
Msn / Mail : bilgi@parkbakkal.com Gmail: parkerdem@gmail.com
Çocuk Parkı Malzemeleri, Çocuk Oyun Alanı Oyuncakları, Ahşap Metal Çocuk Parkları ve Park Bahçe Mobilyaları, Çöp Kovaları, Açık Alan Park Spor Aletleri İmalat ve Satışı

EngineerDEM